BAYBARS DİJİTAL BASKI TEKSTİL SAN. VE TİC. AŞ.

1952 ‘ den beri üç kuşak tekstil imalat sektörü deneyimi ile kurulan BAYBARS TEKSTİL ;  ülke bayrakları , takım bayrakları , siyasi parti bayrakları gibi ürünlerin ipten dokumaya , dokumadan baskı ve konfeksiyon aşamalarına kadar üretimini yapmaya başladı.

Ürettiği kumaşların toptan ve perakende satışını yapan firmamız , sektörün öncü firmalarından birisi olmuştur. Dijital baskı yapan firmalara baskı altı kumaş imalatı da yapan firmamız, piyasadaki  talep çeşitliliği sebebiyle Dijital Tekstil sektörüne girerek ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

3000 m2 lik alanda üretim yapan firmamız ; 160 cm ‘den 320 cm genişliğine kadar kumaş üzerine dijital baskı yaparak ,  aylık 500.000 m2 dijital baskı kapasitesine erişmiştir.

Ev tekstili alanında ; ev dekorasyon ürünleri , kumaş duvar kağıdı , halı , kilim , yatak örtüsü , zebra ve stor perde imalatında da öncü firmalar arasına girmiştir.

Bayrak sektöründeki öncülüğünü de devam ettirerek , ülke bayrakları , firma ve kurumlara özel bayraklar , siyasi parti bayrakları gibi üretimlerini de  halen aynı önem ve başarıyla devam ettirmektedir.

Baybars Tekstil , müşteri memnuniyeti ve ticaretin sürekliliği esasından hareketle , üretimde hız ve kaliteye önem vermektedir.

Firmamız uluslararası piyasalarda müşterilerimize hizmet vererek , hem yurtiçi piyasada hem de yurt dışında  ‘’ HIZ’’ , ‘’ KALİTE’’ , ve  ‘’ GÜVEN’’ öncelikleriyle büyüyerek , emin adımlarla yoluna devam etmektedir.