METRAJ BASKI:

Firmamız,geniş makine parkuru ve kalifiye personeliyle müşterilerimizin taleplerine zamanında cevap verme ve kaliteli imalat  konusunda iddalıdır.

Kalifiye çalışanlarımız ve aylık yüzbinlerce metrekare baskı yapabilme kabiliyetiyle siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Özellikle bünyemizde 320cm enli metraj  baskı yapabilen makinaların  olması firmamızı daima bir adım öne geçirmektedir.

Firmamızın bünyesinde, likralı esnek kumaşlara baskı yapabilecek özellikte makinalarımızın olması müşterilerimizin sorunlarını çözebilme kabiliyetini sağlamaktadır.

Çözüm odaklı çalışan firmamız,Müşterilerimizin isteği doğrultusunda kendi getirdikleri kumaşlara fason baskı yapılabildiği  gibi istedikleri ürünün kumaşını firmamızdanda temin ederek baskılı kumaşı mamül şeklinde almaya imkan sağlamaktadır.

Özellikle metraj dijital baskı işlerinde makine parkurunuzun geniş olması önemli olmakla birlikte kesinlikle yeterli değildir,firmanızda,makine parkuruna uygun operatörler çalışıyor olması ve o operatörlere gelen desenlerin uzman desinatörler tarafından iyi çalışılmış olması ve son olarakda müşteri memnuniyeti için kalite kontrolünün yapılmış olması gerekmektedir.Firmamız yukarıda bahsettiğimiz hususlarda tamamiyle donanımlı yapıya sahiptir.

Üretimde birinci önceliğimiz insan sağlığıdır.

Sizde kaliteli hizmeti hızlı şekilde uygun fiyatlara almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.lütfen bizimle irtibata geçiniz.